DCNews Lifestyle Magazin X Factor 2017. Răzvan Simion şi Dani Oţil, pariu după apariţia unei concurente

X Factor 2017. Răzvan Simion şi Dani Oţil, pariu după apariţia unei concurente

„Am venit la plesneală", a spus Marilena, care a mărturisit că este impulsivă, însă pe scenă se simte în elementul ei.

Ţinuta ei a dus la următorul pariu între cei doi prezentatori: „O să zică juraţii ai îmbulinat-o. Zece lei pe Brenciu", a spus Răzvan Simion. „Zece pe Ştefan", a replicat Dani Oţil.

Câştigătorul a fost Răzvan Simion, întrucât nu a trecut mult de la apariţia pe scenă iar Horia a spus: „Am îmbulinat-o!".

[citeste si]

Dialogul dintre cei doi a fost savuros. „Faci vreun sport”, a întrebat-o cântăreţul. „Respir” a venit imediat răspunsul. „Cred că ai în tine un vulcan de emoţie şi de talent”, i-a mai spus Horia Brenciu. 

Știri similare din categoria Magazin Vezi toate articolele