€ 5.0919
|
$ 4.3707
|
Curs valutar: € 5.0919
|
$ 4.3707
 

Diana Șoșoacă, redusă la tăcere de carabinierii italieni / „Aici nu filmați“ / video

diana-sosoaca-redusa-la-tacere-arabinieri_16796600 Octav Ganea/ Inquam Photos
 

Senatoarea Diana Șoșoacă a fost pusă la punct în Italia de către carabinieri.

Senatoarea Diana Șoșoacă s-a aflat în Italia, la Roma și la Vatican, unde în stilu-i caracteristic a vrut să pornească live-ul pe telefon, însă a renunțat la idee atunci când carabinierii i-au spus că filmatul este strict interzis.

Spre deosebire de România, unde aproape în toate cazurile aceasta reacționează nervos și are un vocabular nedemn de un parlamentar, în fața Bazilicii Sfântul Petru, Diana Șoșoacă a luat la cunoștință dispozițiile carabinierilor și a închis live-ul pe care îl pornise pe telefon.

- Opriți, vă rog, opriți! Nu filmați!

- 5 minute...Nu, nu...e pentru mine.

- Nu, nu faceți video. Aici nu faceți video.

- Fără video? Unde? Unde se poate?

- Acolo...

- Ok... Deci, asta este, că nu ne lasă să mai filmăm. Deci, o să închidem acum live-ul pentru că nu avem voie să mergem mai departe.

CITEȘTE ȘI       -      Scandalul Diana-Silvestru Șoșoacă, la 12 ani după ”divorțul” Oanei de Viorel Lis. Avocatul Bărbuceanu: Mi se pare o mișcare de marketing

@generatiafeisbucdiaspora ♬ sunet original - generatia_feisbuc

Google News icon  Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News

Comentarii

Pentru a vedea sau a publica comentarii, te rugăm să te autentifici în Facebook.
 
 
 
 
 
x close