Cele mai citite

Poliția îi gonește de pe plajă pe petrecăreții din Vama Veche

politia-ii-goneste-pe-petrecareti-de-pe-plaja_13268300
Poliția îi gonește de pe plajă pe petrecăreții din Vama Veche

Poliția a eliberat plaja din Vama Veche de tinerii care petreceau ziua de 1 Mai.

Potrivit România TV, oamenii legi i-au gonit de pe plajă pe tinerii adunați în seara de 1 Mai.

Conform restricțiilor în vigoare, nimeni nu mai are voie să iasă în exterior după ora 22:00. Astfel, oamenii legii au început să intervină în jurul orei 21:00, dar, cu toate acestea, tinerii au plecat din locul în care petreceau și s-au mutat în alt loc. Ulterior, oamenii legii au mers și în acel loc și i-au trimis pe tineri acasă.

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Coronavirus
Citește mai multe din Coronavirus
x close