Cele mai citite

Gâdea, mesaj de la Ciolacu în direct: DONĂM 200.000 lei

gadea_14526500
Mihai Gâdea în platoul Antena 3

Mihai Gâdea a primit un mesaj de la preşedintele interimar al PSD, Marcel Ciolacu, în timpul teledonului "Români Împreună". 

"Primim un mesaj de la PSD - îi donăm teledonului organizat de dvs, continuăm să strângem şi să donăm aceşti bani acolo unde este nevoie, sperăm să trecem cu bine peste această perioadă. Dumnezeu să ne ajute - mi-a scris Marcel Ciolacu", a spus Mihai Gâdea. Este vorba despre suma de 200.000 de lei.

Alessandra Stoicescu nu a putut spune decât "WOW".

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Coronavirus
Citește mai multe din Coronavirus
x close