Cele mai citite

Două femei găsite moarte la Satu Mare. Suspiciune de omor

omor-765x383_71356000

Două femei au fost găsite moarte, marţi seara, într-o locuinţă din judeţul Satu Mare, procurorii având suspiciuni de omor.

Acest fapt a fost precizat de purtătorul de cuvânt al Inspectoratului de Poliţie Judeţean, Florentina Nagy.  

Potrivit acesteia, anunţul a fost făcut printr-un apel la 112 de către o persoană care anunţa că două femei au fost găsite decedate în localitatea Bârsău. 'Există suspiciuni de omor, cazul a fost preluat de Parchetul Satu Mare', a precizat Florentina Nagy. La faţa locului sunt mai multe echipe de poliţişti, conform AGERPRES.

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Stiri
Citește mai multe din Stiri
x close