DCNews Lifestyle Magazin O tânără și-a înecat fetița în timp ce iubitul o privea pe Skype

O tânără și-a înecat fetița în timp ce iubitul o privea pe Skype

60539484

În timp ce iubitul femeii privea totul în direct, pe internet, aceasta şi-a înecat fetiţa de un an într-o găleată cu apă, scrie Daily Mail.

Autor: Avram Ana-Maria

Yasmin Chaudhry, o tânără norvegiană de 26 de ani, a decis să îşi pedepsească fetiţa care se trezise. Era ora trei dimineaţa şi nu mai vroia să doarmă şi, la îndemnul iubitului său, un britanic cunoscut pe internet, a băgat micuţa cu capul într-o găleată cu apă. Copilul s-a înecat şi a murit, iar cei doi, care aveau o conversaţie pe Skype, s-au speriat şi au hotărât să spună că totul a fost un accident.

Chaudhry dă toată vina pe bărbat, în timp ce acesta susţine că a vrut doar să sperie copilul ca să "se cuminţească". Femeia  mai are un copil de cinci ani, care a fost preluat de serviciile de asistenţă socială. Aceasta îl cunoscuse pe englez pe internet şi aveau o relaţie la distanţă de circa un an de zile. Fetiţa ucisă nu era fiica englezului.

Știri similare din categoria Magazin Vezi toate articolele