„From One Second to the Next” („De la o secundă la cealaltă”) este cel mai recent documentar al lui Werner Herzog care are ca subiect trimiterea mesajelor în timpul condusului. Ideea a plecat de la compania AT&T, care l-a căutat pe Herzog pentru a realiza o campanie împotriva acestui obicei din ce în ce mai frecvent.