Cele mai citite

Messi a fost, luni, în România

Messi, jucătorul Barcelonei, a fost, luni, la Buftea, în mare secret.

Autor: Romulus Bălăşoiu

messi in romania

După ce a ratat ocazia de a ajunge la Bucureşti alături de echipa sa, pentru a inaugura Naţional Arena, fotbalistul a fost luni pe platourile de filmare de la Buftea, pentru a filma o reclamă. Reclama era pentru o mare companie de băuturi răcoritoare, firmă cu care Messi are un contract de 3,5 de milioane de euro pe an, informează Cancan.

Sport.ro a declarat că jucătorul a trimis de fapt o sosie pentru reclamă, deoarece acesta foloseşte o dublură pentru aceste lucruri.

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Sport
Citește mai multe din Sport
SONDAJ DE OPINIE
Închide
Sondajul momentului: Trece Guvernul Veștea astăzi de votul Parlamentului?
Da
Nu
Trimite răspunsul
x close