Cele mai citite

Ludovic Orban, prânz cu Principesa Margareta, la Palatul Elisabeta- FOTO

orban_48354100

Președintele PNL, Ludovic Orban, a mers astăzi la Palatul Elisabeta. 

”Astăzi, 22 noiembrie 2017, la Palatul Elisabeta, Alteța Sa Regală Principesa Moștenitoare Margareta, Custodele Coroanei, a primit la prânz pe domnul Ludovic Orban, Președintele Partidului Național Liberal, liderul opoziției parlamentare. Alături de Principesa Moștenitoare s-a aflat Principele Radu. Au fost discutate subiecte privind activitatea publică a Familiei Regale în susținerea intereselor României, precum și proiecte de viitor, în Anul Centenar 2018 și în anii care vor urma.” transmite Biroul de Presă al Majestății Sale Regelui Mihai I. 

[citeste si]

(w670)

(w670)

(w670)

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Personalități politice
Citește mai multe din Personalități politice
SONDAJ DE OPINIE
Închide
Sondajul momentului: Trece Guvernul Veștea astăzi de votul Parlamentului?
Da
Nu
Trimite răspunsul
x close