Cele mai citite

Vanghelie: Suspendările lui Băsescu au fost greșeli

Edilul social-democrat al Sectorului 5, Marian Vanghelie, a apreciat vineri, la Palatul Parlamentului, că demersul USL de a-l supenda pe președintele Traian Băsescu a fost o greşeală.

„Fac parte din cei care nu consideră că pactul de coabitare a fost o greșeală. Cred că după toată nebunia care a existat, cred că a fost o greșeala că am vrut să-l suspendăm și prima și a doua oară. Prima dată am susținut-o că am fost mai mic și mai prost, a doua oară am crezut că nu e în regulă", a declarat Marian Vanghelie.

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Politica
Citește mai multe din Politica
x close