Cele mai citite

Mircea Badea a venit cu peste 50.000 de euro în emisiune - VIDEO

Mircea Badea a venit în ediția de duminică a emisiunii "În Gura Presei" cu 56.350 de euro, pentru a le arăta telespectatorilor câţi bani a cheltuit şi va cheltui familia Băsescu după ce a obţinut creditul de la CEC.

El le-a arătat telespectatorilor un teanc de 50.000 de euro, prezentat drept unitate de măsură pentru cheltuielile lui Traian Băsescu.

"După ce a obţinut creditul şi a cheltuit un portbagaj plin de bani, după ce a cheltuit nouă cărămizi d-astea, lui, pe lună, după ce trăieşte, mănâncă, face, drege, trebuie să îi rămână 6.300 de euro pe lună să îi dea la bancă. Întrebarea este: de unde? Că el este bugetar", a spus Mircea Badea, citat de antena3.ro.

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Stiri
Citește mai multe din Stiri
x close