Cele mai citite

Femeie moartă în trenul Suceava-București. Care au fost cauzele decesului

tren_pleaca_gara_baneasa_49777000
Tren

O femeie în vârstă de 40 de ani a murit, duminică, în trenul Suceava-București, după ce i s-a făcut rău. Echipajele de resuscitare nu au mai putut să o salveze.

O femeie de 40 de ani a murit duminică dimineața, în trenul IR 1750, Suceava-București, după ce i s-a făcut rău. Echipajele au intervenit de urgență, însă aceasta nu a mai putut fi salvată.

„În această dimineață, polițiștii Serviciului Județean Poliție Transporturi Vrancea au fost sesizați prin apel 112 despre faptul că în trenul IR 1750, Suceava-București unei femei i s-a făcut rău și nu mai prezintă semne vitale. În stația Adjud a fost preluată de un echipaj SAJ Vrancea, i s-au efectuat manevrele de resuscitare, însă, din păcate, a fost constatat decesul. Femeia, în vârstă de 40 de ani, din județul Bacău, a fost identificată și era cunoscută cu afecțiuni medicale”, a declarat reprezentantul IPJ Vrancea, Paula Enache.

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Stiri
Citește mai multe din Stiri
x close