DCNews Lifestyle Modă Simona Gherghe a NĂSCUT. Primul mesaj transmis de vedetă

Simona Gherghe a NĂSCUT. Primul mesaj transmis de vedetă

Simona Gherghe a născut.

Vedeta este în culmea fericirii. Marți, 23 mai, a devenit mămică. Simona Gherghe are o fetiță frumoasă și sănătoasă.

"A venit pe lume Ana Georgia. E mică, frumoasă şi delicată. Şi mai important este sănătoasă", a spus Simona Gherghe pentru Spynews.

[citeste si]

Citește mai multe din Modă
Citește mai multe din Modă