Cele mai citite

Un bărbat și-a dat foc, marți, în fața Guvernului

ambulanta_90323800

Aflat în greva foamei de la 1 mai, un bărbat  și-a dat foc în fața Guvernului. Bărbatul este un pensionar în vârstă de 62 de ani căruia i-ar fi fost pusă poprire pe pensie. El a fost luat cu ambulanța și a fost dus la spitalul Elias.

Din câte se pare, bărbatul nu a suferit arsuri grave în urma autoincendierii, jandarmii postați la Guvern intervenind la timp. 

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Stiri
Citește mai multe din Stiri
x close