Cele mai citite
HEALTH FORUM: Investiția în sănătate – pilon al securității naționale și al dezvoltării economice - Urmărește dezbaterea live

Tragedie pe Lacul Morii din Capitală. Un băiat a murit înecat

DSC06440
Lacul Morii

Tragedie pe Lacul Morii luni seară. Un băiat a fost găsit înecat în Lacul Morii din Capitală, potrivit B1 TV.

De altfel, o adolescentă a fost recuperată din apă și, după resuscitări, aceasta a fost readusă la viață și transportată de urgență la Spitalul Grigore Alexandrescu.

Se pare că a existat un apel la 112 pentru a anunța dispariția fetei, iar ulterior scafandri au fost solicitați pentru a recupera trupul băiatului din lacul Morii.

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Stiri
Citește mai multe din Stiri
x close