Cele mai citite

Jake LaTurner, congresman american, a anunţat că are COVID-19, la câteva ore după ce a votat în Camera Reprezentanţilor

congres_sua_90017000

Jake LaTurner, un congresman american, a anunţat că are COVID-19. Cu câteva ore înainte de rezultat, acesta a participat la şedinţa Camerei Reprezentanţilor, organizată pentru validarea alegerilor din SUA. 

Acesta s-a testat ca urmare a protocolului din Washington, care presupune ca toate persoanele care vin din afara statului să treacă printr-o astfel de procedură. 

Din primele informaţii furnizate de echipa sa, acesta nu are simptome, însă se va izola şi va urma sfaturile medicilor. 

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Stiri
Citește mai multe din Stiri
x close