Cele mai citite

Urban îi face proști pe votanții USL

"Băi Crin, ne crezi proşti ? Acum 30 de minute Crintz îşi rupea cămaşă de pe el "Cine atacă independenţa Justiţiei va avea de a face cu mine". Păi şi cum rămâne cu votul dat săptămâna asta în Comisia Juridică de la Senat când senatorii PNL au votat ÎMPOTRIVA cererii procurorilor de a-l trimite în judecată pentru corupţie şi subminarea economiei naţionale pe Vosganian , pentru un fleac de prejudiciu de 120 milioane euro? Repet, Crin să nu ai impresia că suntem toţi proşti, ci doar aia care v-au votat!", scrie fostul senator Iulian Urban pe pagina sa de Facebook.

 

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Politica
Citește mai multe din Politica
x close