Cele mai citite

Mihaela Popa a părăsit tabăra PDL, pentru a se înscrie la PNL

Senatorul PDL Mihaela Popa, care a demisionat recent din funcția de vicepreședinte al partidului, a trecut la PNL, informează Antena 3.

Mihaela Popa a demisionat, recent, din functia de vicepreședinte al PDL, după ce, cu prilejul plecării din partid a lui Sorin Frunzăverde, Emil Boc și-a exprimat regretul că l-a "acceptat" pe acesta prim-vicepreședinte în echipa sa, la congresul de anul trecut. Ea a considerat că remarca președintelui PDL denotă că alegerile nu au fost corecte, de fapt.

Potrivit aceleiași surse, alți șapte primari democrat-liberali au trecut la PNL.

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Politica
Citește mai multe din Politica
x close