€ 5.0904
|
$ 4.3406
|
Curs valutar: € 5.0904
|
$ 4.3406
 

HOROSCOP. Camelia Pătrășcanu: Se întâmplă chiar pe 1 ianuarie
Autor: Rodica Mitu

capturaprc-ccprc-86_de_ecran_din_2018_04_29_la_08_35_46_63668300 Camelia Pătrășcanu
 

Camelia Pătrășcanu a explicat, duminică, la Antena 3, cum trecem în 2019 din punct de vedere astral.

Încă de la începutul anului, Marte va fi în Berbec, unde va rămâne până pe 14 februarie. E momentul pentru planuri ambițioase.

„Chiar pe 1 ianuarie, Marte se instalează în Berbec, domiciliul său, și stă aici până pe 14 februarie. Aș spune că începutul de an stă sub semnul voinței personale. Mai e și Luna în scădere. Ne exprimăm puternic ideile. Poate facem și planuri foarte ambițioase pentru 2019", a spus, la Antena 3, Camelia Pătrășcanu.

Berbecii trec foarte bine în anul următor, potrivit acesteia. Taurii pun accent la început de an pe relație și bine ar fi să se armonizeze cu toată lumea și să nu treacă în 2019 cu supărări sau resentimente, precizează Camelia Pătrășcanu.

Pentru Gemeni, ar fi mai bine să procedeze cu moderație.

VEZI ȘI: HOROSCOP 2019. Vin banii. Zodia invidiată de toți

VEZI ȘI: Se întâmplă de la 1 ianuarie 2019. Desfășurare de forțe fără precedent și o șansă istorică pentru România



Google News icon  Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News

Comentarii

Pentru a vedea sau a publica comentarii, te rugăm să te autentifici în Facebook.
 
 
 
 
 
x close