Doi români au decis să renunţe la tot ce au construit în Marea Britanie şi s-au întors în România. Aveau locuri de muncă bine plătite, casă, maşini, dar au lăsat totul în urmă.
Doi români au decis să renunţe la tot ce au construit în Marea Britanie şi s-au întors în România. Aveau locuri de muncă bine plătite, casă, maşini, dar au lăsat totul în urmă.