UPDATE: O ambulanţă SMURD a fost chemată joi la sediul DNA, după ce unui angajat al instituţiei i s-a făcut rău. Ambulanţa a ajuns la sediul DNA în jurul orei 13,30 şi a transportat persoana căreia i s-a făcut rău la spital. ----- Intervenție cu salvarea SMURD la DNA!
Medicii au spus că au fost solicitați pentru că i s-a făcut rău unei femei. Nu se știe pentru cine a venit Salvarea, cert este că acum Elena Udrea se află la DNA. Aceasta este audiată de mai bine de două ore.

