EUROPA LEAGUE. FCSB - Hajduk Split, LIVE SCORE - LIVE VIDEO. Scor final!

EUROPA LEAGUE. FCSB - Hajduk Split, LIVE SCORE.  Meciul din Europa League dintre FCSB și Hajduk Split s-a încheiat spectaculos.

EUROPA LEAGUE. FCSB - Hajduk Split, LIVE SCORE. DCNews transmite LIVE SCORE

Este 2 - 1 pentru FCSB! Final de meci! Romario Benzar a înscris al doilea gol în prelungiri, în minutul 93. Final de meci: FCSB învinge cu 2 - 1.

Junior Maranhao (FCSB) primește cartonaș galben.

Mihai Pintilii este schimbat cu Raul Rusescu în minutul 83.

Este 1 - 1 în minutul 82: Ahmed Said marchează pentru Hajduk Split.

Schimbări la Hajduk Split: Mirko Ivanovski iese de pe teren și intră Michele Sego. Borja Lopez este înlocuit cu Adam Gyurcso.

Curg cartonașele galbene pentru Hajduk Split: Hamza Barry, Borja Lopez, Mirko Ivanovski.

Stanko Juric este înlocuit cu Jairo (Hajduk Split) în minutul 56.

GOL FCSB: Harlem-Eddy Gnohere (FCSB) și-a asumat responsabilitatea pentru executarea loviturii de la 11 metri, el plasează mingea în colțul stâng și deschide scorul în minutul 55.

A început repriza a doua cu o schimbare: Olimpiu Vasile Morutan (FCSB) intră în joc ca și rezervă, înlocuindu-l pe Florin Tănase.

FCSB are făcută deja o schimbare după prima repriză, dar și un cartonaș galben.

Florin Tănase ia cartonaș galben în minutul 46.

Minutul 30: Dennis Man (FCSB) cere îngrijiri medicale.

Cristian Bălgrădean respinge o lovitură de colț executată de adversari. Suntem în minutul 22.

Sportivii de la Hajduk Split încep în ”forță” meciul cu două faulturi și au dat ocazia FCSB la două lovituri libere în doar 2 minute.

Lucian Filip (FCSB) s-a accidentat la picior în minutul 13 și este înlocuit cu Dragoș Nedelcu în minutul 15.

Meciul a început!

EUROPA LEAGUE. FCSB - Hajduk Split, LIVE SCORE. Echipele de start:

(w670)

EUROPA LEAGUE. FCSB - Hajduk Split, LIVE SCORE. FCSB este neînvinsă în ultimele trei meciuri. Acasă nu a primit niciun gol în ultimele patru meciuri. De partea cealaltă, croații de la Hajduk Split sunt neînvinși în ultimele patru meciuri.

EUROPA LEAGUE. FCSB - Hajduk Split, LIVE SCORE. Meciul pleacă de la 0 - 0, acesta fiind scorul de acasă de la Hajduk Split.

EUROPA LEAGUE. FCSB - Hajduk Split, LIVE SCORE. Meciul este transmis de PRO TV. Se joacă pe Arena Națională. Arbitru este spaniolul Munuera J.