Cristiano Ronaldo a făcut o GLUMĂ în timpul meciului, provocând o REACȚIE amuzantă din partea arbitrului / VIDEO

În timpul meciului Juventus Torino - AS Roma, Cristiano Ronaldo a făcut o glumă cu arbitru Daniele Orsato.

Faza zilei în Serie A în timpul meciului Juventus Torino - AS Roma a fost oferită de Cristiano Ronaldo. Portughezul a vrut să verifice singur dacă a marcat un gol valabil și l-a abordat pe arbitrul partidei, Daniele Orsato. Acesta i-a arătat ceasul, dând de înțeles că nu i s-a semnalat nimic din partea Goal Line Technology. Vedeta torinezilor i-a spus, mai în glumă, mai în serios, că nu-i merge bine ceasul, provocând o reacție amuzată din partea arbitrului.

Într-un final, Juventus a dispus de AS Roma cu scorul de 2-0. Gazdele au marcat câte un gol în fiecare repriză. Ronaldo a înscris primul, iar în repriza secundă, Roger Ibañez a trimis balonul în propria poartă, informează Publika.