Cele mai citite

Ciuvică: Nimeni nu dă doi bani pe Băsescu, politic vorbind

Președintele Grupului de Investigații Politice, Mugur Ciuvică, susține că șeful statului Traian Băsescu a decăzut foarte mult din punct de vedere politic. 

„Dacă se rupe USL, se rupe din cauza USL, nu din cauza vrăjelilor pe care le spune Băsescu", a spus Mugur Ciuvică, în ediția de joi a emisiunii „La ordinea zilei”, de la Antena 3.

„Politic e foarte slab. Adică statal şi instituţional e foarte puternic şi foarte periculos, dar politic e foarte slab. Adică nimeni nu mai dă doi bani pe Băsescu, politic vorbind”, a continuat președintele GIP.

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Stiri
Citește mai multe din Stiri
x close