Astra - FCSB, degringoladă totală. Becali și-a UMILIT un titular

Darius Muresan / 05 aug 2019 / 23:00 Salveaza PDF Comentarii
Descriere foto:

FCSB a pierdut din nou. Trupa lui Becali a fost învinsă în meciul de la Giurgiu, cu Astra, scor 1-2, în cadrul etapei a patra a Ligii 1.

Cu secundul Vergil Andronache pe banca tehnică, FCSB nu a reușit să treacă de formația pregătită de către Dan Alexa.

Giurgiuvenii au deschis scorul în minutul 20, prin reușita lui Valentin Gheorghe, dar după doar opt minute, Răzvan Oaidă a restabilit egalitatea, informează GSP.

În partea secundă a jocului, Denis Alibec a închis partida la scorul de 2-1, după reușita sa din minutul 75.

Becali și-a umilit fundașul Bălașa, când exact înainte de pauză, în minutul 40, fotbalistul a fost înlocuit după ce a făcut o greșeală. Pe imaginile surprinse de camerele TV se poate vedea clar cum Bălașa este schimbat după un apel telefonic venit fără îndoială de la Gigi Becali.

Copyright 2019 SC PRESS MEDIA ELECTRONIC SRL. Toate drepturile rezervate.