Cele mai citite

Vanghelie şochează: Nu mai am nici ceas la mână

vanghelie_31946700
Marian Vanghelie

Invitat la Antena 3, fostul primar Marian Vanghelie a declarat că toate ceasurile de mână i-au fost confiscate. Ele constituie probă în dosarul în care Vanghelie este acuzat că ar fi primit mită. 

Toate ceasurile mele au fost sechestrate, iar când se termină procesul se va stabili. În denunţul respectiv spune aşa: 'I-am dat şpagă lui Vanghelie produse pentru revelion'. Alea fiind contracte oficiale de sponsorizare. Cică mi-ar fi dat şi două ceasuri. Evident că dacă se dorea se luau şi se verificau ceasurile alea şi se vedea că nu au nicio legătură.A fost frumos, a fost aşa un circ senzaţional." a declarat Marian Vanghelie la Antena 3. 

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Stiri
Citește mai multe din Stiri
x close