Cele mai citite

Staţie de metrou, inundată după o avarie RADET

statie_metrou_inundata_76037100

Birourile angajaţilor Metrorex din staţia de metrou Griviţa au fost inundate după ce o conductă a RADET s-a spart. 

Apa scursă din tavan peste birouri, documente şi calculatoare nu a ajuns la liniile electrificate, astfel că circulaţia metroului nu a fost îngreunată. 

Angajaţii Metrorex s-au trezit cu apa în cap, la propriu, după ce conducta situată chiar deasupra birourilor lor s-a spart, iar apa s-a infiltrat prin tavan. 

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Stiri
Citește mai multe din Stiri
x close