Cele mai citite

Doi din jandarmii cu COVID-19, vindecați după 7 zile

covid_97250300

Doi dintre jandarmii de la Gruparea Mobilă Craiova, care aveau COVID-19, au fost externaţi, ei fiind declarați vindecați după șapte zile.

Doi dintre jandarmii de la Gruparea Mobilă Craiova, diagnosticaţi cu COVID-19, s-au vindecat. Ei au fost externaţi, sâmbătă, din Spitalul de Boli Infecţioase Craiova, după ce ultimele două teste au ieşit negative. Cei doi jandarmi s-au vindecat după 7 zile.

Alţi 26 de militari au rămas internaţi.

Un întreg detaşament de la Gruparea Mobilă Craiova a fost testat pentru COVID-19 după ce unul dintre jandarmi a fost confirmat cu infecţie cu SARS-Cov-2.

28 de militari au fost confirmaţi cu infecţie cu noul coronavirus.

Primul jandarm diagnosticat cu COVID-19 este internat în spital împreună cu soţia şi copilul său, dar şi cu socrii săi.

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Stiri
Citește mai multe din Stiri
x close