Cele mai citite

Adi Popa, dezamăgit de Bogdan Argeş Vintilă: Îl ştiam altfel

adi_popa_revenire_fcsb_36398800

Adi Popa, mijlocaşul căruia i-a expirat contractul cu FCSB, s-a declarat dezamăgit de atitudinea antrenorului Bogdan Argeş Vintilă. 

”Eu îl știam pe domnul Argeș de la Chiajna. Era cu atmosfera în vestiar, avea glume foarte bune. Dar acum, când a venit la FCSB, l-am prins într-o altă ipostază, cu biserica, este altfel.

Nu mai este cu voia bună, cu atmosfera pozitivă din cadrul grupului”, a dezvăluit Adi Popa, prezent fiind în studioul emisiunii ”Fotbal Club”.

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Fotbal
Citește mai multe din Fotbal
x close