Cele mai citite

Un tânăr a fost ucis și aruncat într-un lac de acumulare

09149200_09970700

Un tânăr neidentificat, de aproximativ 20 de ani a fost găsit, în prima zi de Paște, într-un lac de acumulare din județul Argeș. 

Localnicii din Lerești, acolo unde este lacul nu l-au recunoscut pe tânăr. El avea legat în jurul gâtului un cordon. Asta îi determină pe anchetatori să ia în calcul crima, potrivit România TV. Prima ipoteză este că tânărul a fost spânzurat și aruncat în lacul de acumulare. 

Pe malul lacului a fost găsit un cuţit, care nu avea urme de sânge.

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Stiri
Citește mai multe din Stiri
x close