Cele mai citite

Un fost poliţist din Constanţa și-a ucis mama, după care a încercat să se sinucidă

Un fost poliţist din Constanţa şi-a ucis mama şi apoi a încercat să se sinucidă.

La numai cîteva zile de la tragedia de la Techirghiol, când un fost polițist a încercat să-și ucidă soția, încă un caz zguduie localitatea de la malul mării. Sâmbătă seara, un fost polițist și-a ucis mama, după care a încercat să se sinucidă.

Acesta a fost transportat de urgență la spital, în timp ce procurorii au început cercetările în vedera stabilirii circumstanțelor acesei tragedii.

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Stiri
Citește mai multe din Stiri
x close