Cele mai citite

Un copil de 15 ani și-a ucis mama în bătaie. O cameră de supraveghere a surprins momentul

crima-politie_73167000
Foto ilustrativ

O camere de supraveghere a surprins momentul în care un adolescent de 15 ani și-a ucis mama în bătaie.

Un adolescent de 15 ani din McKinney, Texas, a fost arestat preventiv după ce și-a ucis mama în bătaie.

Poliția a fost chemată la locuința familiei duminică, în jurul orei 01:00, de tatăl băiatului, după ce acesta și-a găsit soția de 50 de ani moartă, transmite CNN.

În urma verificării înregistrărilor de pe camera de supraveghere, polițiștii au stabilit că adolescentul și-a bătut mama cu sălbăticie înainte de descoperirea macabră. 

Un comunicat al Poliției McKinney precizează că „inimile noastre sunt alături de familia victimei în acest moment extrem de dificil.”

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Stiri
Citește mai multe din Stiri
x close