€ 5.0904
|
$ 4.3406
|
Curs valutar: € 5.0904
|
$ 4.3406
 

Tatăl Alexandrei își caută fiica în fiecare zi. ”Pentru asta mă voi căi toată viața mea”

tata-alexandra-caracal_80264000
 

Tatăl Alexandrei a vorbit, la Antena 3, despre momentele de durere și așteptare prin care trece familia fetei. 

Tatăl Alexandrei, Ioan Măceșanu, a fost alături de polițiști din prima zi. A spart ușile la adresele greșite, pentru că, spune el, probabil și-a dorit mai mult să o găsească sau pentru că a fost mai în față. 

Când mergea la adresele greșite, a fost la o stradă de casa lui Gheorghe Dincă și spune că pentru asta se va căi toată viața: ”Noi am trecut la o stradă de ea. Pentru asta mă voi căi toată viața mea. Am fost în spatele ei, mă învinovățesc foarte mult.”

Bărbatul a căutat-o în fiecare zi pe Alexandra, chiar și astăzi. Nu exclude varianta unei rețele de proxenetism: ”La câte am văzut, e posibil orice.”

Google News icon  Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News

Comentarii

Pentru a vedea sau a publica comentarii, te rugăm să te autentifici în Facebook.
 
 
 
 
 
x close