€ 5.0919
|
$ 4.3707
|
Curs valutar: € 5.0919
|
$ 4.3707
 

PRO TV vrea să dea lovitura. O nouă emisiune, cu un succes fulminant în alte țări
Autor: Roxana Neagu

unknown_42448400
 

Postul de televiziune PRO TV a achiziționat un nou format de emisiune, ce a fost un adevărat succes în toate țările în care a fost difuzat. 

\"I\'m A Celebrity... Get Me Out Of Here!\" este formatul de reality-show cumpărat recent de PRO TV. Emisiunea va intra în grila postului de televiziune la începutul anului 2015, sub denumirea \"Sunt celebru, scoate-mă de aici!\", urmând să fie difuzată zilnic, în prime-time. Este un test de supravietuire, în care 12 vedete lasă deoparte stilul de viață obișnuit pentru o experiență extremă în junglă. 

21 de zile, vedetele vor pleca în Africa de Sud, într-o tabără amenajată într-o zonă total izolată de lumea exterioară. Câștigătorul va primi titlul de rege sau regină a junglei. Va fi desemnat/ă în funcție de voturile publicului. 

Aleksandras Cesnavicius, CEO al PRO TV, spune că este un nou format de top care va revoluționa televiziunea din România. 

Google News icon  Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News

Comentarii

Pentru a vedea sau a publica comentarii, te rugăm să te autentifici în Facebook.
 
 
 
 
 
SONDAJ DE OPINIE
Alegeri primar București 2025: Pe cine ați votat?
C. Drulă
D. Băluță
G. Burcea
C. Ciucu
A. Ciceală
L. Florea
Gh. Macovei
O. Crețu
M. Lasca
R. Lazăr
A. Alexandrescu
D. Trifu
Gh. Nețoiu
A. Negrotă
F. Titian
Trimite răspunsul
x close