Cele mai citite

Principesa Margareta și Principele Radu, în Chișinău. Imagini unice din Noaptea Sfântă a Învierii

Roxana Neagu Autor: Roxana Neagu
11039090_942347085799101_9204415060810609339_n_88288100

Pentru prima oară, după 73 de ani, membrii Casei Regale a României, Principesa Margareta și Principele Radu, au participat la slujba de Înviere a Domnului oficiată la Catedrala Mitropolitană din Chișinău 

Dorin Chirtoacă, primarul municipiului Chișinău. a publicat imagini, pe contul său de Facebook, cu fotografii de la ceremonia de luare a Luminii Sfinte din noaptea Învierii, în care apar și Principesa Margareta și Principele Radu. 

\"(w670)\"\"(w670)\"\"(w670)\"

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Stiri
Citește mai multe din Stiri
x close