Cele mai citite

Polonez, experiență neplăcută la Vama Veche

Autor: Rodica Mitu
politie_18578700

Un polonez a trăit o experiență neplăcută în staţiunea Vama Veche. În acest weekend, mai exact sâmbătă, s-a trezit cu mașina prădată de hoți.

Polițiștii din cadrul Biroul de Poliție Vama Veche - 2 Mai au identificat doi bărbaţi, din Constanța, respectiv Buftea, bănuiți de comiterea faptei.
 
Astfel, la data de 8 iulie, cele două persoane ar fi sustras, dintr-un autoturism Mercedes, care aparține unui cetățean polonez, parcat în localitatea Vama Veche, mai multe bunuri.
 
Prejudiciul a fost recuperat și predat persoanei vătămate.  
 

[citeste si]

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Stiri
Citește mai multe din Stiri
x close