€ 5.0919
|
$ 4.3707
|
Curs valutar: € 5.0919
|
$ 4.3707
 

Oana Zamfir, gest la Antena 3: Dați-mi voie, pentru că e un lucru corect
Autor: Rodica Mitu

oana-zamfir---adrian-ursu_91559900
 

Oana Zamfir a intervenit, vineri seară, „în apărarea” Violetei Vijulie.

„Acele protocoale, în primul rând, nu trebuiau să existe. (...) Fiecare proces în parte trebuie analizat", a spus Violeta Vijulie de la PNL, vineri seară, la Antena 3. Ulterior, a existat un schimb de replici cu alți invitați din platou.

La un moment dat, a intervenit Oana Zamfir.

„Trebuie să remarc, în apărarea doamnei Vijulie, dați-mi voie, pentru că e un lucru corect. Este primul reprezentant al PNL pe care eu îl aud discutând despre și dorindu-și redeschiderea unor astfel de dosare. E primul pe care îl aud. Până acum, lumea a sărit la Tudorel Toader că vrea redeschiderea acestor dosare. Uite că sunt și oameni în PNL...", a spus Oana Zamfir.

„Eu vă spun că acele protocoale nu au produs efecte asupra tuturor dosarelor", a mai spus, la un moment dat, Violeta Vijulie.

VEZI ȘI: Radu Tudor: Mircea Diaconu, prezidențiale. Europarlamentarul dă cărțile pe față

Google News icon  Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News

Comentarii

Pentru a vedea sau a publica comentarii, te rugăm să te autentifici în Facebook.
 
 
 
 
 
x close