Cele mai citite

O mamă s-a făcut detectiv pentru a investiga moartea suspectă a fiului ei

femeie_detectiv_39648400
Imagine de Ryan McGuire de la Pixabay

O mamă sfâșiată de durere s-a transformat în detectiv pentru a investiga moartea suspectă a fiului ei. 

Mama lui George J. a devenit detectiv după ce autoritățile cehe nu i-au furnizat informații cu privire la moartea suspectă a acestuia, scrie Devon Live

George J. a fost găsit mort la domiciliul său din Praga, în condiții suspecte. Paula, mama tânărului, a povestit că a încercat de trei ori să obțină informații cu privire la caz, dar nu a primit niciun răspuns. 

Paula nu s-a lăsat și, după moartea fiului din 6 aprilie 2019, a plecat la Praga și a descoperit principalele dovezi ale anchetei.

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Stiri
Citește mai multe din Stiri
x close