Cele mai citite

MIAMI OPEN 2015. Simona Halep și Alexandra Dulgheru, eliminate de Daniela Hantuchova și Karin Knapp

agerpres_4051968_41910600
Simona Halep și Alexandra Dulgheru

Cuplul format din Simona Halep şi Alexandra Dulgheru a pierdut meciul de la Miami 2015 în faţa slovacei Daniela Hantuchova şi a jucătoarei din Italia, Karin Knapp, scor 7-5, 6-3.

Simona Halep şi Alexandra Dulgheru n-au avut nici o şansă, însă Simona va putea continua turneul de la Miami Open 2015 la proba de simplu, acolo unde o va întâlni, duminică, pe Camila Giorgi (Italia), locul 37 WTA.

Premiul pentru participarea în primul tur la MIAMI OPEN 2015 este de 10.380 de dolari şi zece puncte în clasamentul de dublu.

CITEȘTE ȘI: SIMONA HALEP - CAMILA GIORGI, în TURUL 3 de la MIAMI. Românca a explicat de ce a avut probleme cu Vaidisova

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Sport
Citește mai multe din Sport
x close