Cele mai citite

Marian Oprișan a demisionat din funcția de vicepreședinte al PSD

marian-oprisan_58697100

În urma ședinței CEX a PSD, Marian Oprișan, liderul social-democraților vrânceni, și-a dat demisia din funcția deținută la nivel central, în PSD, conform Realitatea Plus.

Marian Oprișan și-a dat demisia din funcția de vicepreședinte PSD. Este singrul din conducerea centrală a partidului care face un pas în spate, după rezultatul alegerilor prezidențiale, din turul al doilea, conform Realitatea Plus.

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Stiri
Citește mai multe din Stiri
x close