Cele mai citite

Imagine surprinzătoare pe Arena Națională, la meciul cu Manchester City

Surpriză de proporții pentru steliști la începutul partidei cu Manchester City, de pe Arena Națională.

Tribuna a doua a stadionului a fost acoperită de un mesaj, despre care nu s-a știut inițial dacă a fost o ironie a roș-albaștrilor sau un sabotaj din partea fanilor lui Dinamo, scrie gsp.ro.

"Doar Dinamo București", era mesajul afișat pe cele două inele ale tribunei a doua în primele minute ale meciului.

[citeste si]

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Sport
Citește mai multe din Sport
x close