Chiar dacă este pandemie, Dana Rogoz nu a renunțat la vacanță, dar a găsit o modalitate simplă pentru a se relaxa în siguranță.
Actrița a decis să călătorească cu rulota.
”204/366 Medicul pediatru ne-a confirmat azi ca Lia e perfect sanatoasa si ca a crescut ca in povesti in primele 2 luni de viata. Asadar, ne putem pregati de o noua iesire din Bucuresti cu autorulota. E cel mai sigur mod in care putem calatori in aceasta perioada. #staysafe”, a scris Dana Rogoz pe Facebook.
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News
de Liana Ganea