Alessandra Stoicescu, jurnalista de la Antena 3, a publicat prima fotografie cu fiica sa.
”Minunea noastră are deja 36 de ore și zice: dupâ atâtea ore, mama și tata nu sunt in stare sa-mi faca o poză întreaga! Ba pune tata un picior, Ba pune mama... amandoi promit că o sa-mi facă pe plac și o să mă aranjeze sa mă arat lumii. Mă rog, vedem..” este mesajul ce însoțește poza.
Vezi această postare pe Instagram
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News
de Liana Ganea