Cele mai citite

Viorica Dancilă, mesaj către Klaus Iohannis: Nu l-am sunat

viorica-dancila_47353600
Viorica Dăncilă

Viorica Dăncilă a fost întrebată dacă i-a transmis vreun mesaj după anticipata realegere a lui Klaus Iohannis în funcția de președinte al României.

Din sediul PSD, duminică seara, Viorica Dăncilă a făcut câteva declarații pentru Realitatea Plus, iar unul dintre ele s-a referit la un eventual telefon de felicitare către președintele Klaus Iohannis:

”Nu l-am sunat. Nu știu dacă îi voi da un mesaj, dar a câștigat și după ce văd rezultatul final, și în politică precum și în sport, trebuie să-l feliciți. A fost mai bun, a câștigat, a avut mai multă susținere populară și întotdeuna învingătorul trebuie felicitat” a spus liderul PSD Viorica Dăncilă.

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Personalități politice
Citește mai multe din Personalități politice
x close