VIDEO Barcelona - Manchester United | Ce nu s-a văzut la televizor

Barcelona - Manchester United  s-a terminat cu o victorie clară în sferturile de finală ale Ligii Campionilor.

Barcelona - Manchester United a fost capul de afiș al sferturilor de finală din Liga Campionilor, cele două echipe oferind un spectacol fotbalistic încântător.

La fel de frumoase sunt și cadrele surprinse de operatorii BarcelonaTV - înaintea, în timpul și după derby-ul de pe Camp Nou - care au realizat materialul video HD de mai jos cu invitația de a vă bucura de aceste imagini exclusive din semifinala Ligii Campionilor cu Manchester United.

VIDEO Barcelona - Manchester United insider vew

FC Barcelona s-a calificat fără probleme în semifinalele Ligii Campionilor la fotbal, marţi seara, după ce a învins-o pe Manchester United cu scorul de 3-0 (2-0), pe Camp Nou, în returul sferturilor de finală. Barca, învingătoare şi în tur, cu 1-0, s-a impus prin golurile marcate de Lionel Messi (16, 20), al doilea cu concursul portarului David De Gea, şi de Philippe Coutinho (61).