Cele mai citite

Tenis România - Spania: Ion Țiriac, gest neașteptat la Galați

Ion-Țiriac
Ion Țiriac

Omul de afaceri Ion Țiriac a fost prezent la Galați pentru a asista la meciul România - Spania, din Grupa Mondială II a Fed Cup, și a făcut un gest total neașteptat.

Ion Țiriac și-a părăsit loja în timpul meciului Simona Halep - Silvia Soler Espinosa și a mers în carul de transmisie al televiziunii Dolce Sport.

Fostul tenismen a făcut acest gest deoarece dorea să privească meciul din mai multe unghiuri.

Citește și: SIMONA HALEP, număr record de teste anti-doping în 2014



Imediat după meci, Țiriac a așteptat-o pe Simona Halep și i-a explicat momentele în care a greșit. Discuția a avut loc în timpul confruntării dintre Begu și Muguruza.


Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Sport
Citește mai multe din Sport
x close