SIMONA HALEP - DARIA GAVRILOVA LIVE SCORE în TURUL 2 la ROMA

SIMONA HALEP - DARIA GAVRILOVA LIVE SCORE. Simona Halep joacă miercuri cu Daria Gavrilova în turul doi în turneul de la Roma. Meciul dintre Simona Halep și Daria Gavrilova este programat pentru ora 16:30 și va fi transmis în format LIVE SCORE pe WWW.DCNEWS.RO.

SIMONA HALEP - DARIA GAVRILOVA LIVE SCORE. Setul 3: 2-1 pentru Gavrilova. Halep a fost eliminată.

6-3.

5-3

5-2. Halep, în pericol de a fi înfrântă.

4-2. Gavrilova ia avans.

3-2 pentru Gavrilova.

2-2

1-2

1-1

Meciul a fost reluat la ora 19:30.

Meciul a fost întrerupt din cauza ploii.

SIMONA HALEP - DARIA GAVRILOVA LIVE SCORE. Setul 2: 1-1

4-6.

4-5 pentru Halep

3-5. Revenire a Simonei Halep. Meci strâns, umăr la umăr.

3-4 pentru Halep.

3-3. Halep revine și egalează.

3-2. Halep își face serviciul, dar are o evoluție neconvingătoare.

3-1 pentru Gavrilova.

2-1 pentru Gavrilova.

1-1. Gavrilova revine și egalează.

1-0 pentru Simona Halep.

SIMONA HALEP - DARIA GAVRILOVA LIVE SCORE. Setul 1: 1-0 pentru Daria Gavrilova.

3-6. Gavrilova câștigă primul set.

3-5 pentru Gavrilova.

3-4 pentru Gavrilova. Daria o bate pe Halep la 0 după ce a fost egalată.

3-3. Halep egalează pe Gavrilova.

2-3

1-3. Gavrilova ia avans în fața lui Halep.

1-2 pentru Gavrilova! Cele două tenismene merg umăr la umăr.

1-1. Halep câștigă greu, după ce s-a ajuns de mai multe ori la egalitate.

0-1. Primul game, adjudecat de Gavrilova.

SIMONA HALEP - DARIA GAVRILOVA LIVE SCORE. Partida dintre Simona Halep și Daria Gavrilova începe cu o întârziere de 15 minute, la 16:45.

SIMONA HALEP - DARIA GAVRILOVA LIVE SCORE. Simona Halep și Daria Gavrilova s-au mai duelat până acum.

SIMONA HALEP - DARIA GAVRILOVA LIVE SCORE. Simona Halep și Daria Gavrilova s-au întâlnit o singură dată, la Indian Wells, în 2015. Atunci, Simona Halep s-a impus în trei seturi, scor 2-6, 6-1, 6-2, reușind în cele din urmă să câștige și competiția (a trecut în finală de Jelena Jankovic).

SIMONA HALEP - DARIA GAVRILOVA LIVE SCORE. Daria Gavrilova a trecut în primul tur de Sabine Lisicki, scor 6-1, 7-6(3), după o oră și 24 de minute.

SIMONA HALEP - DARIA GAVRILOVA LIVE SCORE. Simona Halep şi-a egalat anul trecut cea mai bună performanţă de la Roma, atingând semifinalele întrecerii, fază în care a fost eliminată de Carla Suarez Navarro, în trei seturi, 6-2, 3-6, 5-7. Simona Halep are astfel de apărat 350 de puncte WTA.

SIMONA HALEP - DARIA GAVRILOVA LIVE SCORE. Meciul dintre Simona Halep și Daria Gavrilova este programat pentru miercuri, la ora 16:30. Partida va fi transmisă în format LIVE SCORE pe WWW.DCNEWS.RO.