Cele mai citite

Simona Halep a rămas fără trofeul câștigat la Turneul din Dubai. Care este motivul

halep_simona_halep_18884700

Simona Halep nu a adus în țară trofeul pe care l-a cucerit sâmbata la turneul din Dubai.

Revenită în România, cea de-a treia jucătoare de tenis a planetei a explicat că trofeul rămâne la organizatori.

\"Trofeul are cinci kilograme, cred, dar nu l-am primit pentru că l-au oprit acolo, la club\", a explicat Simona.

Citește și: Simona Halep, amendată de poliție

 

Simona Halep a câștigat, sâmbătă, turneul din Dubai, dotat cu premii în valoare de 2,5 milioane de dolari, după ce a învins-o pe Karolina Pliskova.

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Sport
Citește mai multe din Sport
x close