Cele mai citite

Prima declarație a lui Mircea Sandu despre Gabi Tamaș

Preşedintele FRF, Mircea Sandu, a declarat sâmbătă, la finalul Adunării Generale a federaţiei, că este dezamăgit de gestul internaţionalului Gabriel Tamaş.

"Sunt dezamăgit de gestul lui, mai ales că în urmă cu două zile am avut o discuţie cu el, în care îmi povestea că fetiţa lui nu îl mai recunoaşte după perioada petrecută în cantonament şi uite acum ce a făcut. Sunt convins că va avea probleme şi la echipa de club, mai ales că am înţeles că i s-a dat interdicţie de a părăsi ţara pentru 30 de zile. Cei din Anglia deja au aflat, va avea probleme chiar dacă şi ăia de acolo se mai îmbată. Şi-a făcut-o singur", a spus Sandu, conform Mediafax.

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Sport
Citește mai multe din Sport
x close