Liga I: Programul etapelor din play-off și play-out

LPF a anunţat programul etapelor a IV-a, a V-a, a VI-a şi a VII-a ale play-off-ului şi play-out-ului Ligii I.

Programul complet al celor patru etape şi televizările sunt următoarele:

Etapa a IV-a

Marţi, 29 martie

Ora 20.30 Poli Timişoara – Petrolul Ploieşti PLAY-OUT (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Miercuri, 30 martie

Ora 16.00 FC Voluntari – CFR Cluj PLAY-OUT (LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Ora 18.30 Concordia Chiajna – CSMS Iaşi PLAY-OUT (LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Ora 21.00 Pandurii Târgu Jiu – FC Steaua PLAY-OFF (LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Joi, 31 martie

Ora 16.00 CSU Craiova – FC Botoşani PLAY-OUT (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Ora 20.30 ASA Târgu Mureş – FC Viitorul PLAY-OFF (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Vineri, 1 aprilie

Ora 20.30 FC Dinamo – Astra Giurgiu PLAY-OFF (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Etapa a V-a

Sâmbătă, 2 aprilie

Ora 16.30 Petrolul – FC Voluntari PLAY-OUT (LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Ora 19.00 CFR Cluj – Concordia Chiajna PLAY-OUT (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Duminică, 3 aprilie

Ora 18.00 CSMS Iaşi – CSU Craiova PLAY-OUT (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Ora FC Steaua – ASA Târgu Mureş PLAY-OFF (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Luni, 4 aprilie

Ora 18.00 FC Botoşani – Poli Timişoara PLAY-OUT (LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Ora 20.30 FC Viitorul – FC Dinamo PLAY-OFF (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Marţi, 5 aprilie

Ora 18.30 Astra – Pandurii Târgu Jiu PLAY-OFF (LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Etapa a VI-a

Vineri, 8 aprilie

Ora 20.30 Concordia – Petrolul Ploieşti PLAY-OUT (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Sâmbătă, 9 aprilie

Ora 15.00 CSU Craiova – CFR Cluj PLAY-OUT (LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Ora 20.30 FC Viitorul – Astra Giurgiu PLAY-OFF (LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Duminică, 10 aprilie

Ora 17.30 Poli Timişoara – FC Voluntari PLAY-OUT (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Ora 20.30 FC Steaua – FC Dinamo PLAY-OFF (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Luni, 11 aprilie

Ora 18.00 FC Botoşani – CSMS Iaşi PLAY-OUT (LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Ora 20.30 Pandurii – ASA Târgu Mureş PLAY-OFF (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Etapa a VII-a

Vineri, 15 aprilie

Ora 20.30 Petrolul – CSU Craiova PLAY-OUT (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Sâmbătă, 16 aprilie

Ora 18.00 CFR Cluj – FC Botoşani PLAY-OUT (LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Ora 20.30 Astra – FC Steaua PLAY-OFF (LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Duminică, 17 aprilie

Ora 18.00 FC Voluntari – Concordia PLAY-OUT (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Ora 20.30 FC Dinamo – ASA Târgu Mureş PLAY-OFF (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Luni, 18 aprilie

Ora 18.00 CSMS Iaşi – ACS Poli Timişoara PLAY-OUT (LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Ora 20.30 FC Viitorul – Pandurii Târgu Jiu PLAY-OFF (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Ultimele materiale video - DCNewsTV.ro

Te-ar putea interesa

Get it on App Store Get it on Google Play

Cele mai noi știri

Cele mai citite știri





Iti place noua modalitate de votare pe dcnews.ro?

Copyright 2021 SC PRESS MEDIA ELECTRONIC SRL. Toate drepturile rezervate. DCNews Proiect 81431.

Comandă acum o campanie publicitară pe acest site: publicitate@dcnews.ro


cloudnxt1
YesMy